Izglītība

Augstākā izglītība

Ja esat izlēmis iegūt augstāko izglītību augstskolā, izmantojiet Izglītības un zinātnes ministrijas  tīmekļa vietni vai Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras e-platformu, lai apskatītu Latvijā akreditēto augstākās izglītības iestāžu sarakstu un kontaktinformāciju.

 

Izmantojiet portālā Latvija.lv  pieejamo e-pakalpojumu “Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”, lai pieteiktos studijām attālināti. Vienlaikus varat pieteikties studijām vairākās augstskolās.

 

Vairāk par studiju izvēli, pieteikšanos un citām iespējām lasiet dzīves situācijā “Studijas un mūžizglītība”.

 

Nacionālajā izglītības iespēju datubāzē (NIID.LV) atradīsiet informāciju par izglītības iespējām, tostarp, aktuālo uzņemšanu visos studiju līmeņos, infografikas karjeras plānošanai, noderīgus apkopojošus rakstus par izglītības tēmām, piemēram, ziemas un vasaras uzņemšanu, atvērto durvju dienām, jaunajām studiju programmām, centralizēto eksāmenu kārtošanas iespējām pēc vidusskolas, sagatavošanas kursiem, izglītības iespējām cilvēkiem ar invaliditāti,  latviešu valodas apguves iespējām diasporai u.c., kā arī saņemt e-konsultācijas par izglītības un karjeras atbalsta tēmām.

Scroll Up