Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!

Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!

Aicinām izmantot akcijas vizuālos materiālus! 

Ierakstiem sociālajos tīklos (FB)

Darīt-digitāli-socmediju-posti-FB.jpg Lejupielādēt

Ierakstiem sociālajos tīklos (Tw)

Darīt-digitāli-socmediju-posti-TW.jpg Lejupielādēt

Akcijas plakāts word

Darīt-digitāli-A4-partneriem.docx Lejupielādēt

Akcijas plakāts pdf

Darīt-digitāli-A4-v3.pdf Lejupielādēt

UZMANĪBU! 

Visu aktuālo informāciju par akcijas norisi aicinām lasīt mana.latvija.lv pirmajā lapā ŠEIT.

No 19. oktobra līdz 25. oktobrim notiek ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kam šogad esam izvēlējušies vadmotīvu “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”.

Akciju organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.

Akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus ikdienas dzīves situāciju ērtākai un ātrākai risināšanai tiešsaistē.

Šogad akcijas galvenās aktivitātes ir vebināri – tiešsaistes semināri, kuros stāstīsim un rādīsim dažādus digitālos risinājumus, ko piedāvā valsts pārvaldes un pašvaldību iestādes. Visi vebināri būs skatāmi programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli” vietnē mana.latvija.lv un programmas profilos sociālajos tīklos (Facebook). Tiešraidēm plānojam piesaistīt arī sadarbību partnerus no interneta mediju vidus, lai aptvertu pēc iespējas plašāku skatītāju loku.

Aicinām iesaistīties akcijas norisēs gan informējot klientus par plānotajiem vebināriem, viktorīnām, konkursiem, gan sniedzot atbalstu e-pakalpojumu pieteikšanā un digitālo rīku izmantošanā.