Ģimene, bērni

Elektroniska dokumentu pieprasīšana

Ja nepieciešams saņemt atkārtotu dzimšanas apliecību vai izziņu, portālā Latvija.lv izmantojiet e-pakalpojumu “Atkārtotas dzimšanas apliecības vai izziņas no dzimšanas reģistra pieprasīšana“.

 

Ja nepieciešams saņemt atkārtotu laulības apliecību vai izziņu, izmantojiet e-pakalpojumu “Atkārtotas laulības apliecības vai izziņas no laulības reģistra pieprasīšana“.

 

Ja nepieciešams saņemt atkārtotu miršanas apliecību un izziņu, portālā Latvija.lv izmantojiet e-pakalpojumu “Atkārtotas miršanas apliecības vai izziņas no miršanas reģistra pieprasīšana“.

 

Pieteikties jauna personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai varat elektroniski, izmantojot e-pakalpojumu “Pieteikšanās personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai“.

 

Ja uzturaties ārzemēs (ziņas par dzīvesvietas adresi ārvalstī  iekļautas Fizisko personu reģistrā) un Jums rodas nepieciešamība izprasīt dokumentus no Latvijas, portālā Latvija.lv varat izmantot e-pakalpojumu “Elektroniska iesnieguma pieņemšana dokumentu izprasīšanai“.

 

Pakalpojuma ietvaros varat izprasīt dokumentus ar Latvijas pārstāvniecības ārzemēs starpniecību un pēc nepieciešamības pasūtīt  dokumenta īstuma apliecināšanu ar legalizāciju.

Scroll Up