Akcijas “Dienas bez rindām” atklāšana

Akcijas “Dienas bez rindām” atklāšana
Loading Map....

Datums un laiks:
30/09/2019
11:00 - 12:15

Norises vieta:
T/C “Galerija centrs”


Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina uz akcijas “Dienas bez rindām 2019” atklāšanas pasākumu 30.septembrī  plkst.11.00 Galerijā Centrs (Rīga, Audēju iela16).

Akcijas mērķis ir iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē.

Akcijā piedalās vairāk nekā 340 iestādes un to filiāles visā Latvijā, kurās varēs saņemt konsultācijas par e-pakalpojumu lietošanu. Visu iestāžu saraksts pieejams šeit.

Pasākuma runas personas:

  • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce,
  • Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšnieka vietnieks Uldis Apsītis,
  • Kultūras informācijas sistēmu centra direktora vietniece Sandra Ozoliņa,
  • Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāra vietnieks Sandis Karelis.

Visas nedēļas garumā Latvijas mērogā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par e-pakalpojumiem, piedaloties viktorīnā par e-pakalpojumiem. Viktorīna būs pieejams ikvienam interesentam vietnē mana.latvija.lv. Atklāšanas pasākuma laikā viktorīnu būs iespēja izmēģināt un pārbaudīt savu erudīciju.

Būsim ļoti pagodināti, ja radīsiet iespēju piedalīties atklāšanas pasākumā!

Akcija “Dienas bez rindām” notiek jau sesto reizi. Pagājušajā gadā DBR akcijā piedalījās 158 valsts un pašvaldību iestādes un to filiāles visā Latvijā, kuras kopumā sniedza vairāk nekā 7000 konsultāciju par e-pakalpojumu lietošanu.

Scroll Up