Jaunrades festivāls iNovuss

Jaunrades festivāls iNovuss
Karte nav pieejama

Datums un laiks:
01/09/2019
11:00 - 15:00


2019. gada 30. augustā – 1. septembrī Rīgā norisināsies jaunrades festivāls iNOVUSS, kas pulcēs plašu interesentu loku, radot neatkārtojamu iespēju vienkopus dzirdēt iedvesmojošas idejas un pieredzes stāstus, iesaistīties diskusijās un piedalīties uzņēmējdarbības darbnīcās. Arī šogad, festivāls, kas norisināsies Lucavsalā, pulcēs tehnoloģiskās jaunrades un inovatīvas uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībniekus un interesentus, piedāvājot aizraujošu programmu trīs dienu garumā.

Programma “Mana Latvija. Dari digitāli!” īpašā aktivitāšu teltī visas trīs festivāla dienas piedāvās  pieteikties eParaksts mobile iegūšanai telefonā. Programmas speciālisti sniegs konsultācijas par eID kartes izmantošanas iespējām, eParaksta izveidošanu un lietošanu, e-adresi un e-pakalpojumiem, kuri var palīdzēt dažādas dzīves situācijas risināt elektroniski.

Azartiskajiem būs iespēja piedalīties viktorīnā, pārbaudot savas zināšanas par dažādiem e-pakalpojumiem.  Papildus tam būs iespēja izveidot arī savu e-adresi, lai turpmāk visu saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm veiktu elektroniski.

Scroll Up