“Mana Latvija. Dari digitāli!” viesojas Jēkabpils pilsētas svētkos

Loading Map....

Datums un laiks:
06/07/2019
10:00 - 16:00

Norises vieta:
Jēkabpils vecpilsētas laukums


Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija! Dari digitāli!” viesosies Jēkabpils pilsētas svētkos. Kopā ar citiem svētku dalībniekiem būsim Jēkabpils vecpilsētas laukumā, kur programmas aktivitāšu teltī piedāvāsim izklaides iespējas, gan iespēju pieteikties eParakstam, kā arī  saņemt informāciju par noderīgiem pakalpojumiem.

Azartiskajiem piedāvāsim viktorīnu “Gudrākais pilsētnieks”, kurā varēs piedalīties ikviens interesents. Ņem līdzi draugus un ģimeni un noskaidro, kurš no jums ir erudītākais e-pakalpojumu lietošanā!

Praktiskajiem visas dienas garumā, programmas aktivitāšu teltī, piedāvāsim pieteikties personas apliecībai (eID kartei) un e-parakstam vai eParaksts Mobile iegūšanai telefonā – to mums palīdzēs nodrošināt Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes un VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” speciālisti.

Papildus tam būs iespēja izveidot arī savu e-adresi, lai turpmāk visu saziņu ar valsts un pašvaldību iestādēm veiktu elektroniski.

Satiec mūs vecpilsētas laukumā un dari digitāli!

Scroll Up