Mediju brokastis: e-adreses pilottestēšana

Mediju brokastis: e-adreses pilottestēšana
Loading Map....

Datums un laiks:
12/10/2018
11:00 - 13:00

Norises vieta:
LU Microsoft Inovāciju centrā


Šī gada 1. jūnijā Latvijā sāka darboties Oficiālās elektroniskās adreses likums, kas nosaka obligāto e-adreses lietojumu visām valsts iestādēm. Sekojot mūsdienīgas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) projektu pārvaldības principiem, lai nodrošinātu efektīvu un drošu e-risinājumu ieviešanu, pirmo reizi Latvijas e-pārvaldes vēsturē notiek e-risinājuma publiska pilottestēšana.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA) organizē e-adreses pilottestestu, kura mērķis ir ne tikai sniegt iespēju sabiedrībai izmēģināt e-adresi vēl pirms tās ieviešanas, bet arī saņemt ierosinājumus un atsauksmes, kas palīdzētu radīt lietotājam draudzīgu risinājumu. Pilottestēšana notiek līdz pat decembrim un tajā var iesaistīties jebkurš interesents.

Aicinām Jūs uz mediju brokastīm 12. oktobrī plkst. 11.00 Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā (Rīgā, Kalpaka bulvārī 4, 2.stāvā), kur būs iespējams noskaidrot plašāk par e-adresi, tās ieviešanas procesu, kā arī par uzsākto e-adreses pilottestēšanu.

Pasākumā piedalīsies:

  • Kaspars Gerhards, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs
  • Gatis Ozols, VARAM Publisko pakalpojumu departamenta direktora vietnieks/ Elektronisko pakalpojumu nodaļas vadītājs
  • Edgars Cīrulis, VRAA Direktora vietnieks elektroniskās pārvaldes jautājumos

Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt plašāk par:

  • e-adreses projektu un tā lomu vienotas un drošas saziņas nodrošināšanā starp valsti un iedzīvotājiem, kā arī starp iestādēm;
  • e-adreses ieviešanas gaitu un plānotām aktivitātēm;
  • e-adreses pilottestu un tā mērķiem.

Būsim ļoti pateicīgi, ja par dalību šajā pasākumā Jūs informētu iepriekš (līdz 11. oktobra plkst.15.00), rakstot uz e-pastu: toms.kursitis@strategies.lv vai zvanot: +37126197297.

Scroll Up