Seminārs mazajiem un vidējiem uzņēmējiem Bauskā

Seminārs mazajiem un vidējiem uzņēmējiem Bauskā
Loading Map....

Datums un laiks:
20/11/2019
10:00 - 12:00

Norises vieta:
Bauskas centrālā bibliotēka


Digitālās lietas mūsu dzīvē ienāk arvien straujāk un, kā vairākkārt norādījuši It jomas speciālisti – tuvākajos 10 gados vismaz 40% uzņēmumu izzudīs, ja vien tehnoloģiski nemainīsies. Jau pašlaik Latvijā ir pieejami vairāk nekā 700 dažādi e-pakalpojumi gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, kuru izmantošana var krietni atvieglot darbu un ikdienu. Lai tos pilnvērtīgi izmantotu, no šā gada sākuma ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kuram ir eID karte, bez maksas pieejams neierobežots skaits e-parakstu.

Seminārā stāstīsim, kā izmantot eID karti, eParakstu un šā gada jaunievedumu – e-adresi, kas drīzumā juridiskām personām būs jālieto obligāti. Stāstīsim, kādi e-pakalpojumi var noderēt uzņēmēja ikdienā, kā rūpēties par savu datu drošību u.c. 

Tēmas: 

1) dati valsts reģistros, datu drošība
2) eID karte un eParaksts, izmantošanas iespējas
3) e-adrese – mērķi, ieguvumi, izveidošana, pilnvarošana
4) citi uzņēmējiem noderīgi e-pakalpojumi.

*Pēc semināra konsultanti palīdzēs izveidot sava uzņēmuma e-adresi, tādēļ aicinām ņemt līdz eID karti ar eParakstu vai eParaksts Mobile
* Pirms un pēc semināra būs iespēja pieteikties eParaksts Mobile, ko nodrošinās VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centra” speciālisti. Nepieciešams personu apliecinošs dokuments, internetbankas piekļuve un, protams, mobilais tālrunis!

Lektori:
Programmas “Mana Latvija. Dari digitāli!” pārstāvji

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv

Scroll Up