Vebinārs par akciju “Dienas bez rindām”- mērķi, norise, iesaistes iespējas

Vebinārs par akciju “Dienas bez rindām”- mērķi, norise, iesaistes iespējas
Karte nav pieejama

Datums un laiks:
28/08/2019
10:00 - 11:00


Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – no 30.septembra līdz 4. oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”. Akcija notiks jau sesto reizi. Pērn tajā piedalījās vairāk nekā 100 valsts un pašvaldību iestāžu un to filiāļu visā Latvijā. Šogad akcijai aicinām pievienoties arī bibliotēkas, kas ir nozīmīgs informācijas un pakalpojumu saņemšanas punkts daudziem Latvijas iedzīvotājiem.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS)  aicina piedalīties vebinārā (interneta tiešraides pasākumā), kas notiks 2019. gada 28.augustā no plkst.10.00 līdz 10.30. Video tiešraide būs pieejama LPS mājaslapā un vietnē mana.latvija.lv

Iniciatīvas “Dienas bez rindām” mērķis ir ne tikai iedrošināt sabiedrību saņemt pakalpojumus digitāli, bet arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē, nevis stāvot rindā valsts vai pašvaldības iestādē.

Tiešraides vebinārā iepazīstināsim ar akcijas “Dienas bez rindām” plānoto norisi un iestāžu iespējām iesaistīties. Papildus sniegsim informāciju par jaunu aktivitāti – tiešsaistes viktorīnu, ar kuras starpniecību noskaidrosim e-pakalpojumu jautājumos viszinošāko pašvaldību un/vai bibliotēku. Aktīvākajiem viktorīnas dalībniekiem plānotas īpašas pateicības balvas.

Pasākumā piedalīsies:

  • Diāna Tiltiņa, VARAM Publisko pakalpojumu departamenta Projektu vadības nodaļas Vecākais projekta aktivitātes koordinators
  • Jana Saulīte, SIA “Communications&Strategies” projektu vadītāja, akcijas “Dienas bez rindām” aktivitāšu koordinators

Informācijai: vebināra ieraksts vēlāk būs pieejams portāla Latvija.lv kontā sociālajā tīklā Youtube.com

 

Scroll Up