Vebinārs valsts un pašvaldības iestāžu darbiniekiem

Karte nav pieejama

Datums un laiks:
06/12/2018
14:00 - 15:00


Aicinām pašvaldības iestāžu darbiniekus, tostarp bāriņtiesu, sociālā dienesta, būvvaldes, komunālo pakalpojumu un sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju klientu apkalpošanas darbiniekus un pieaugušo izglītības koordinatorus sekot līdzi vebināram (interneta tiešraides pasākumam), kur būs iespējams uzzināt vairāk par mācību norisi, kā arī neskaidrību gadījumā uzdot jautājumus vebināra dalībniekiem.

Vebinārs notiks 2018. gada 6. decembrī no plkst. 14.00 līdz 15.00. Video tiešraide būs pieejama vietnē mana.latvija.lv.  

Tiešraides pasākumā vēlamies Jums pastāstīt par:

  • Kas ir programma “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!”, līdz šim veiktās aktivitātes un pašvaldības līdzdalības iespējas.
  • Pašvaldību darbinieku kā digitālo aģentu lomu programmā, līdz šim mācīto digitālo aģentu pieredzes stāsti
  • Pašvaldību darbinieku mācību iespējas reģionos, tuvāko mācību plāns, mācību saturs, pieejamie mācību materiāli un atbalsta vietne mana.latvija.lv.

Video tiešraide būs pieejama vietnē mana.latvija.lv, kuras laikā skatītāji varēs uzdot jautājumus vebināra dalībniekiem, tāpat jautājumus ir iespēja sagatavot iepriekš, rakstot uz e-pastu manalatvija@strategies.lv.

Tīklošanās pasākumā piedalīsies:

  • Diāna Tiltiņa, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Publisko pakalpojumu departamenta Projektu vadības nodaļas Projekta aktivitātes koordinatore
  • Signe Briķe, “Baltijas Datoru Akadēmija” Projektu vadības nodaļas vadītāja.

Lūgums līdz trešdienas, 5. decembra, plkst. 17.00 informēt, vai plānojat “pieslēgties” vebināram, sūtot dalībnieku vārdu/uzvārdu/e-pasta adresi uz manalatvija@strategies.lv! Pēc pasākuma uz norādītajām e-pasta adresēm tiks nosūtītas vebinārā rādītās prezentācijas, kā arī saite uz tiešraides ierakstu.

Scroll Up