Izglītība

Izglītības jomas profesionāļiem

Aktuālo informāciju par profesionālo izglītību un izglītības saturu meklējiet Valsts izglītības satura centra tīmekļa vietnē.

 

Aktualitātes un informāciju par pasākumiem un konkursiem dažādās interešu izglītības jomās meklējiet sadaļā Interešu izglītības jomas. Tāpat pieejamai arī dažādi resursi audzināšanas darbam.

 

Informācija par interešu izglītības pedagogu profesionālās kompetences pilnveides izglītības programmām pieejama sadaļā “Interešu izglītība. Pedagogu profesionālā pilnveide“.

 

Portāla muzizglitiba.lv sadaļā Īstenotājiem atrodami visdažādākie resursi pieaugušo izglītības sniedzējiem un profesionāļiem.

EPALE

EPALE ir starptautiska kopiena pieaugušo izglītības speciālistiem – pieaugušo pasniedzējiem un treneriem, konsultantiem un atbalsta personālam, zinātniekiem un akadēmiķiem, politikas veidotājiem. EPALE platforma ietver:

 

  • publikācijas,
  • resursu bibliotēku,
  • iespēju veidot sadarbības tīklus.

 

Platforma paredzēta ikvienai personai visā Eiropā, kas strādā vai interesējas par pieaugušo izglītības jomu. EPALE resursus pilnvērtīgi var izmantot lietotāji, kuri reģistrējoties izveido savu EPALE kontu.

Scroll Up