Darbs, pensijas

Kādas ir darba meklēšanas iespējas?

NVA piedāvā plašas darba meklēšanas iespējas, kā arī palīdzību meklēšanas procesā. NVA darbinieks palīdzēs izstrādāt darba meklēšanas plānu, kura pasākumos ņemsiet dalību un kas palīdzēs darba meklēšanas procesu padarīt saprotamu un samazināt ar to saistīto stresu. Lai palīdzētu pēc iespējas ātrāk atgriezties darba tirgū, ir izstrādāts NVA CV un vakanču portāls, kurā iespējams gan reģistrēt savu CV, kur tas būs pieejams darba devējiem, gan aktīvi pašam meklēt piemērotas darba vakances.

 

Darba meklējumi ir jāapraksta darba meklējumu dienasgrāmatā. Pēc katra darba meklējuma mēģinājuma dienasgrāmatā jāatzīmē sava pieredze: vakance, kurai esat pieteicies, darbavietas un iestādes nosaukums. Darba meklējumu dienasgrāmatu izsniedz NVA darbinieks, un tā ir pieejama NVA tīmekļa vietnē.  Aizpildīta dienasgrāmata jāuzrāda NVA darbiniekam klātienē vai jāiesūta e-pastā.

 

Lai darba devēji varētu ar Jums sazināties gadījumā, ja ir atbilstoša vakance, un sameklēt Jūsu informāciju, reģistrējiet savu CV CV un vakanču portālā un veiciet atzīmi, ka vēlaties, lai Jūsu CV dati ir pieejami darba devējam.  Regulāri aplūkojiet darba piedāvājumus vakanču portālos, t.sk. NVA CV un vakanču portālā. Ja būsiet autorizējies NVA CV un vakanču portālā, tad varēsiet pieteikties, lai saņemtu informāciju par atbilstošajām vakancēm savā e‑pastā.

Arī tad, ja neesat NVA reģistrēts bezdarbnieks, NVA tīmekļa vietnē ir iespējams izmantot dažādus pakalpojumus:

 

 

Ja esat NVA reģistrēts bezdarbnieks, tad papildus iepriekš minētajām iespējām, NVA CV un vakanču portālā iespējams pieteikties uz dažādiem pakalpojumiem:

 

  • pieteikšanās vizītei vai karjeras konsultācijai;
  • pieteikšanās konkurētspējas paaugstināšanas pasākumiem – individuālas konsultācijas un grupu nodarbības (kursi, semināri, lekcijas) konkurētspējas veicināšanai darba tirgū;
  • pieteikšanās uz EURES konsultāciju – ja interesējaties par darba iespējām Eiropā, varat saņemt informāciju, padomu un palīdzību no konsultanta NVA filiālē, kur, izmantojot EURES informācijas tīklu, var uzzināt par brīvajām darba vietām, dzīves un darba apstākļiem Latvijā un citās Eiropas valstīs;
  • ja esat saņēmis NVA mācību kuponu, tad piemērotas mācību iestādes izvēlei izmantojiet izglītības iestāžu meklētāju un izglītības iestāžu informāciju par Mācību grupu plānošanu.
Scroll Up