Uzņēmējdarbība

Obligātā informācija par tirgotāju

Uzņēmumam (juridiskai personai), tirgojoties internetā (tajā skaitā publicējot sludinājumus sludinājumu portālos), ir pienākums norādīt uzņēmumu (nosaukumu), reģistrācijas numuru un saimnieciskās darbības veikšanas faktisko adresi vai vietu (tīmekļa vietni, mobilo lietotni u.tml.), kontaktinformāciju, informāciju par licencēm (ja tādas ir nepieciešamas) un citu informāciju (saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu).

 

Lai nepieciešamības gadījumā par juridisko personu iegūtu informāciju, izmantojiet Uzņēmumu reģistra informācijas portālu.

 

Fiziskai personai, tirgojoties internetā (tajā skaitā publicējot sludinājumus sludinājumu portālos), ir pienākums norādīt vārdu, uzvārdu, personas koda otro daļu (pilns personas kods nav jānorāda) un saimnieciskās darbības veikšanas faktisko adresi vai vietu (tīmekļa vietni, mobilo lietotni u.tml., nav jānorāda deklarētā dzīvesvieta), kontaktinformāciju, informāciju par profesionālo kvalifikāciju apliecinošiem dokumentiem (ja tādi ir nepieciešami).

 

Plašāk par tiešsaistes tirdzniecībai saistošajiem noteikumiem lasiet Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) tīmekļa vietnē.

Scroll Up