Ziņas

Paldies par dalību akcijā “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

Pateicamies ikvienam, kurš piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā akcijā “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”, kas notika šogad no 19. līdz 25. oktobrim – skatījās tiešraides pasākumus un piedalījās tiešsaistes viktorīnās un konkursos!

Visus tiešraides pasākumu ierakstus var noskatīties vietnē daridigitaliarhivs.lv vai Latvija.lv kontā sociālajā tīklā Youtube.  

Pateicamies visiem par piedalīšanos konkursā “Digitālais plecs”, kurā dalībniekiem ar īsu foto vai video vēstījumu bija jāparāda, kā ikdienā palīdzat saviem līdzcilvēkiem apgūt dažādus e-pakalpojumus.

Žūrija izvēlējusies 3 konkursa uzvarētājus, kuru iesūtītie foto pauda visprecīzāko konkursa vēstījumu:

1.vieta – Eleonora Golubeva,
2.vieta – Kristīne Zirdziņa,
3.vieta – Daiga Kozule.

Uzvarētāji balvās saņems elektroniskos viedkaršu lasītājus un datorsomas. Veicināšanas balvu saņems arī video autore – Līga Stirna.

Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Uzvarētāju darbus var skatīt Latvija.lv kontā Facebook. Vairāk par konkursu vietnē daridigitaliarhivs.lv.

Tāpat pateicamies visiem par piedalīšanos zināšanu viktorīnā par e-pakalpojumiem! Viktorīnu šogad aizpildīta teju 200 reižu, kurā ar savām zināšanām sacentās dalībnieki no: Rīgas, Alūksnes, Jelgavas, Rožupes, Ceraukstes, Viļakas, Brocēniem, Rēzeknes,  Līvāniem, Liezēres, Mērsraga, Alojas, Kandavas, Dubnas, Vangažiem, Daugavpils, Cēsīm, Jūrmalas, Rojas un citviet.

Erudītākie un aktīvākie viktorīnas dalībnieki bija no Rīgas, Alūksnes un Jelgavas. Savukārt balvas – termokrūzes un elektroniskos viedkaršu lasītājus saņems dalībnieki, kas ieguvuši lielāko punktu skaitu:

  • Daniels Jasinskis,
  • Indra Goba,
  • Elvīra Lemešonoka.

Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Pasākums ir finansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta Nr. Nr.2.2.1.1/17/I/015 “Pakalpojumu sniegšanas un pārvaldības platforma”.