Par mums

Par mums

Mana.latvija.lv ir portāla Latvija.lv atbalsta vietne, kas izstrādāta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) īstenotās integrētās komunikācijas un mācību aktivitāšu programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros.

Programmas mērķis ir izglītot sabiedrību un mainīt tās paradumus, pilnveidojot iedzīvotāju un uzņēmēju prasmes valsts pakalpojumus saņemt digitālā veidā. Programmas ilgums – no 2018. gada aprīļa līdz 2020. gada jūnijam.

Programmas laikā tiek organizēti dažādi komunikācijas pasākumi (reklāma, nacionāla un reģionāla mēroga pasākumi u.c.). Nozīmīgākā programmas sastāvdaļa ir mācības 6000 personām – bibliotekāriem, skolotājiem, valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem un žurnālistiem, kuru rezultātā ir izveidots unikāls digitālo aģentu tīkls visā Latvijā. Digitālie aģenti ir vēstneši, kas ne tikai paši ir apguvuši un izmanto valsts iestāžu piedāvātos e-risinājumus dažādu dzīves situāciju risināšanā, bet arī, veicot savus ikdienas pienākumus, dalās iegūtajās zināšanās par e-risinājumu iespējām un to izmantošanu ar saviem klientiem, kolēģiem un līdzcilvēkiem. Sadaļā “Digitālie aģenti” varat apskatīt intervijas ar digitālajiem aģentiem, foto un video reportāžas no digitālo aģentu mācībām. Tāpat intervijas un video reportāžas no mācībām varat skatīt portāla Latvija.lv oficiālajā youtube.com kanālā “Latvija.lv”.

Informāciju par programmas ietvaros plānotajām komunikācijas aktivitātēm un mācībām varat aplūkot kalendārā, vietnes mana.latvija.lv galvenajā lapā.

Lai ikvienam iedzīvotājam būtu vieglāk orientēties plašajā e-pakalpojumu piedāvājumā, t.i., – identificēt tos e-pakalpojumus, kas būtu noderīgi personai konkrētā dzīves situācijā, programmas ietvaros tiek izstrādāti dzīves situāciju apraksti, kas pieejami vietnes sadaļā “Dzīves situācijas”. Aprakstos pieejami arī e-pakalpojumu izpildes video pamācības.

Dažādus programmas ietvaros veidotos un partneru radītos informatīvos materiālus (bukleti, plakāti, infografikas, prezentācijas, attēli u.c.), ko varat brīvi izmantot savā ikdienā un profesionālajā darbībā, atradīsiet sadaļā “Informatīvie materiāli”.

Programmas  pasākumus īsteno VARAM sadarbībā ar sabiedrisko attiecību aģentūru “Communications & Strategies”, mācību un speciālistu sertifikācijas centru “Baltijas Datoru akadēmija” un vairāk nekā 40 valsts un pašvaldību iestādēm.

Sekojiet programmas aktivitātēm sociālajos tīklos!

Scroll Up