Uzņēmējdarbība

Piedāvājuma izskatīšana un iepirkuma konkursa rezultāti

Pēc piedāvājumu atvēršanas pasūtītāja iepirkuma komisijas dalībnieki izveidos atvēršanas sanāksmes protokolu un finanšu piedāvājuma kopsavilkumu. Šos pasūtītāja sagatavotos dokumentus sistēmā varat apskatīt gan kā autorizēts lietotājs, gan arī kā nereģistrēts lietotājs.

 

Ja iepirkuma komisijai par Jūsu piedāvājumu radīsies jautājumi, tie Jums tiks nosūtīti, izmantojot Elektronisko iepirkumu sistēmu (EIS). Jautājumus atradīsiet piedāvājuma šķirklī “Dokumenti” – “Jautājumi/paziņojumi pretendentiem”. Par pasūtītāja iesniegtajiem jautājumiem Jūs saņemsiet paziņojumus arī savā e-pastā. Lai nosūtītu iepirkuma komisijai atbildes uz jautājumiem, izmantojiet EIS sadaļu “Pretendentu skaidrojumi”.

 

Pēc piedāvājumu izvērtēšanas iepirkuma komisija lēmumu paziņo pretendentiem. Ar noslēguma ziņojumu vai ar lēmumu par rezultātiem EIS varat iepazīties arī kā nereģistrēts lietotājs, uzklikšķinot uz iepirkuma nosaukuma saites, sadaļā “Dokumenti (aktuālie)”. Reģistrētajiem lietotājiem iepazīšanās ar gala ziņojumu EIS paredz nedaudz citus soļus.

Scroll Up