Uzņēmējdarbība

Saistītā informācija un atbalsts

Informācija par nodokļu maksātāja saimnieciskās darbības apturēšanu

Lai uzzinātu vai Jūsu saimnieciskā darbība ir apturēta, varat izmantot Valsts ieņēmumu dienesta vietnes e-pakalpojumu “Nodokļu maksātāju saraksts ar informāciju par saimnieciskās darbības apturēšanu”. Vairāk informācijas par pakalpojumu varat izlasīt portālā Latvija.lv

Informācija par nodokļa maksātāja izslēgšanu no Valsts ieņēmumu dienesta pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistra

Lai uzzinātu, vai esat izslēgts no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistra, varat izmantot VID vietnes e-pakalpojumu “Lēmumi par reģistrāciju PVN maksātāju reģistrā un izslēgšanu no tā”. Vairāk informācijas par pakalpojumu varat izlasīt portālā Latvija.lv.

Pārliecināties, vai uzņēmums ir izslēgts no publiskā reģistra, kurā ticis reģistrēts, var UR tīmekļa vietnē “Meklē datus par uzņēmumu, organizāciju, reģistrācijas veidlapas, pakalpojumus vai galvenā notāra lēmumus”. Savukārt, lai saņemtu vairāk informācijas par uzņēmuma likvidāciju, jāpieprasa UR izziņa.

Notāra pakalpojumi

Ja, izbeidzot uzņēmuma saimniecisko darbību, Jums nepieciešami notāra pakalpojumi, saņemt konsultāciju, notariāli apliecināt dokumentu un apmaksāt saņemto pakalpojumu iespējams gan klātienē pie notāra, gan tiešsaistē. Izmantojiet e-pakalpojumu “Notārs tiešsaistē” – pieteikšanās iespējama, portāla www.latvijasnotars.lv sadaļā “Meklēt notāru” izvēloties jebkuru notāru un atzīmējot, ka būs nepieciešama, piemēram, on-line pilnvara.

Notāru var atrast sev ērtā atrašanās vietā, gan pieteikt vizīti, gan uzdot jautājumu tiešsaistē.

Scroll Up