Vebinārs pieaugušo izglītības koordinatoriem

Vebinārs pieaugušo izglītības koordinatoriem

Lai veicinātu sabiedrības informētību un prasmes izmantot izstrādātos digitālos risinājumus, VARAM 2018.gada aprīlī uzsāka visaptverošu integrēto mācību un komunikācijas aktivitāšu programmu “Mana Latvija.lv. Dari digitāli”.

Programmas laikā notiek gan nacionāla, gan reģionāla līmeņa informatīvi pasākumi. Tāpat liela nozīme tiek pievērsta sabiedrības izglītošanai un informācijas nodošanai vieglā un saprotamā veidā, ko uzticam programmas laikā izglītotiem “digitālajiem aģentiem” – publiskās pārvaldes darbiniekiem, bibliotekāriem, skolotājiem, kā arī citu organizāciju pārstāvjiem, kas ikdienas pienākumu veikšanā saskaras ar lielu sabiedrības daļu un var tos informēt un izglītot par e-pakalpojumiem, e-rīkiem un e-vides drošību. Programmas laikā nodrošinātas mācības jau 2470  digitālajiem aģentiem.

Tiešraidei iespējams sekot līdzi: Latvija.lv Youtube kontā

Vebinārā piedalās:

  • Diāna Tiltiņa, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Publisko pakalpojumu departamenta Projektu vadības nodaļas vecākā projekta aktivitātes koordinatore;
  • Signe Briķe, “Baltijas Datoru Akadēmija” Projektu vadības nodaļas vadītāja.

Tiešraide: Vebinārs valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem

Tiešraide: Vebinārs valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem

Aicinām skatīties vebināru (interneta tiešraides pasākumu), kur būs iespējams uzzināt vairāk par programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” mācību norisi, kā arī neskaidrību gadījumā uzdot jautājumus vebināra dalībniekiem. 

Video tiešraidei iespējams sekot līdzi gan zemāk esošajā saitē, gan arī Latvija.lv Youtube.com profilā – https://www.youtube.com/watch?v=jZNqtus12Fo

Jautājumus ir iespēja sagatavot iepriekš, kā arī uzdot vebināra laikā, rakstot uz e-pastu manalatvija@strategies.lv.

 

Scroll Up