Tiesību aizsardzība

Valsts pārvaldes pakalpojumu novērtēšana un uzlabošana

Lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu sniegto pakalpojumu kvalitāti, ļoti nozīmīga ir sabiedrības iesaiste. Iedzīvotāji ir aicināti informēt Valsts kanceleju par iestādēm, kuru darbībā vai sniegto pakalpojumu klāstā nepieciešami uzlabojumi. Tāpēc ir radīta tīmekļa vietne Mazaksslogs.gov.lv un bezmaksas mobilā lietotne “Futbols”, kurās Jūs varat novērtēt valsts pārvaldes iestādes. Nobalsojot par valsts pārvaldes iestādi vai darbinieku, kura apkalpošana Jūs iepriecinājusi, Jūs ne tikai veicināt uz klientu orientētu kultūru valsts pārvaldē, bet arī  nominējat viņu Klientu apkalpošanas goda balvai.

 

Lai tīmekļa vietnē Mazaksslogs.gov.lv sniegtu atsauksmi par apkalpošanu konkrētā iestādē, Jums jāapmeklē sadaļa “Futbols” un jāpieslēdzas ar kādu no sociālo tīklu profiliem. Pēc pieslēgšanās varat aizpildīt novērtējuma anketu.

 

Lai mobilajā lietotnē “Futbols” sniegtu atsauksmi, vispirms izvēlieties iestādi, par kuru vēlies sniegt novērtējumu. Spiediet uz “Sniegt atsauksmi” – atvērsies novērtējuma forma, kas Jums jāaizpilda.

 

Tīmekļa vietnē Mazaksslogs.gov.lv Jūs varat arī iesniegt priekšlikumus vai informēt par iestādēm, kuru darbībā nepieciešami uzlabojumi. Šādi Jūs “veicat piespēli” un iesaistāties valsts pārvaldes iestāžu darbības efektivitātes veicināšanā. Sniedziet priekšlikumus vai informējiet, ja, piemēram,

  • esat nevajadzīgi mērojis ceļu uz iestādi, lai saņemtu Jums nepieciešamo izziņu;
  • esat iesniedzis dokumentus, kas jau ir citas iestādes rīcībā;
  • esat bijis vairākos kabinetos, bet joprojām neesat saņēmis atbildi uz jautājumu;
  • esat vēlējies paveikt vienkāršu lietu, bet tas ir prasījis nesamērīgu laika patēriņu.

 

Lai iesniegtu priekšlikumu, tīmekļa vietnē Mazaksslogs.gov.lv noklikšķiniet uz pogas “Piespēlē priekšlikumu”. Tajā aizpildiet formu, aprakstot situāciju un savu piedāvāto risinājumu. Priekšlikumu varat iesniegt anonīmi vai arī norādīt savu e-pastu, ja vēlaties saņemt atbildi. Nobeigumā atcerieties nospiest pogu “Iesniegt izskatīšanai”!

Scroll Up